My Image
  • Warsztat zawiera medytacje, wizualizacje i niesamowite inicjacje podnoszące energię do poziomu, który pozwoli Ci zmanifestować swoje marzenia z prędkością światła!

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

  • ​​​​​​​Są to 2-godzinne warsztaty, rozpoczynające się o 13:00 ET i kończące się o 15:00 ET (w języku angielskim) i 15:00 do 17:00 ET (w języku polskim).


  • ​​​​​​​Opłata za warsztaty wynosi 111 USD 


My Image
„Cudowny, duchowy warsztat !!! Dziękuję za połączenie mnie z moimi Aniołami. Uwielbiałam medytacje i liczę na więcej. Energia była niesamowicie wysoka! ”


- Joanna, Newington, CT

​​​​​​​


My Image

Anioły są zawsze z nami, gotowe pomóc nam stworzyć życie, którego naprawdę 

pragniemy.

​​​​​​​

Warsztat z Aniołami 

otworzy twoją intuicję, a także twoje zmysły, jednocześnie podnosząc energię do poziomu, w którym możesz komunikować się z Aniołami, wyraźnie słyszeć ich przesłania, wskazówki i doświadczyć uzdrawiania, miłości i wiele błogosławieństw w Twoim życiu.


​​​​​​​Pozwól sobie doświadczyć cudów, które przynoszą Warsztaty z Aniołami!  Wyrusz w podróż do samodoskonalenia i manifestowania swoich marzeń!

Warsztaty z Aniołami​​​​​​​ 

Daty 2020 

11 Stycznia 2020 r

8    Lutego 2020 r

7    Marca 2020 r

4    Kwietnia 2020 r

2    Maja 2020 r

6    Czerwca 2020 r


11  Lipca 2020 r

8    Sierpnia 2020 r

5    Września 2020 r

3    Października 2020 r

7    Listopada 2020 r

5    Grudnia 2020 r


My Image
My Image
My Image

Intuicyjne Czytanie (Wróżba)​​​​​​​

Pierwszym krokiem każdego nowego klienta jest „czytanie”. Podczas tej sesji Agnieszka otrzyma przesłania od Aniołów i przewodników duchowych dotyczące

 Twoich związków, zdrowia, finansów, kariery i innych tematów. Sesje są dostępne osobiście, przez Wideokonferencję Zoom lub przez telefon.

My Image

Tworzenie zmian w twoim życiu często przychodzi poprzez inspirację  i zaplanowanie kroków działania. Sesje pomogą Ci osiągnąć Twoje cele poprzez przekształcenie negatywnych przekonań,

 blokad i  pokażą Ci jak wykorzystać własne talenty i osobistą moc!

Doradztwo życiowe

My Image

Sesje uzdrawiania są jak wewnętrzne „wiosenne porządki”. Podczas sesji usuniesz „bagaż” mentalny, emocjonalny, energetyczny i fizyczny. Spowoduje to głębokie uzdrowienie i transformację i otworzy przepływ cudów w Twoim życiu!

Uzdrawianie​​​​​​​​​​​​​​

My Image

Warsztaty to magiczne, uzdrawiające doświadczenie, w którym poczujesz bezwarunkową miłość i światło od Aniołów. Dowiesz się, jak rozwinąć własną intuicję i jak komunikować się z Aniołami, aby zmanifestować  życie jakiego pragniesz.

Warsztaty z Aniołami​​​​​​​

My Image

Fotografia Aury

Fotografia aury to najnowocześniejsza technologia, która rejestruje pole energetyczne osoby w pięknej gamie kolorów. Mierzy siłę czakr, poziom emocji i energii, a także typ osobowości oraz ogólny stan zdrowia.  Sesja zawiera oczyszczanie Twojej aury i wybalansowanie czakr.

My Image

Mata Ametystowa

Mata ametystowa​​​​​​​ zapewnia najwyższy rezonans wibracyjny głęboko we wszystkich tkankach ciała. Połączenie światła podczerwonego, jonów ujemnych i kwarcu ametystowego otwiera kanały dla inteligentnej komunikacji komórkowej, prowadząc do naprawy DNA i uzdrowienia ciała.

My Image

Reprezentuje nowe osiągnięcie kwantowe w technologii algorytmicznej do uzdrawiania, równowagi i dobrego samopoczucia. Wykorzystuje kodowanie i wzorce częstotliwości, które pomagają przyspieszyć ewolucję i aktywację naszego DNA, dzięki czemu może ono osiągnąć najwyższy potencjał.

Technologia DNA

My Image

Łóżko

Kryształowe

Ta sesja jest nazywana również komnatą snów. Kryształowe Łóżko jest wielozmysłową, medytacyjną bramą do wzmożonej manifestacji i uzdrawiania. Ma potężne, synergiczne protokoły, które przeniosą Ciebie ze starych paradygmatów na nowe sposoby życia i manifestacji marzeń​​​​​​​.​​​​​​​

My Image
My Image

Nasze Usługi + Technologie

My Image
My Image
My Image
My Image
My Image

Rezerwacja jest łatwiejsza niż kiedykolwiek! Pobierz aplikację!


Aby jeszcze bardziej ułatwić rezerwację, możesz teraz pobrać naszą aplikację do rezerwacji sesji w Intuitive Counselling Holistic Spa bezpośrednio na swój telefon z App Store. Stąd możesz dokonywać rezerwacji, sprawdzać harmonogram, odbierać nagrody, otrzymywać powiadomienia push o zbliżających się terminach i wiele więcej!


Agnieszka chce upewnić się, że Twoje doświadczenie jest jak najbardziej przyjemne i profesjonalne. Nie tylko możesz teraz zarezerwować sesje online, ale także nowi klienci mogą wcześniej wypełnić formularz, podpisać i odesłać jednym kliknięciem.

​​​​​​​

Zaloguj aplikację i zarezerwuj swoją sesję teraz!

Pobierz aplikację

My Image

Intuitive Counseling ma swoją wlasną Aplikację!

My Image

Nasz Założyciel

O Agnes

Agnieszka Obrzanowska Daddona jest właścicielem “Intuitive Counselling” Holistic Spa. Jest ona jasnowidzem, uzdrowicielką, nauczycielką duchową i kreatorem warsztatów z Aniołami. Od ponad 20 lat zajmuje się jasnowidztwem i  sztuką uzdrawiania. Pomogła tysiącom ludzi na całym świecie.


Agnieszka dorastała w Polsce, gdzie uzyskała stopień naukowy prawa, a następnie tytuł magistra socjologii ze specjalizacją w zakresie zachowań ludzkich. Następnie przeniosła się do USA i studiowała psychologię, art terapie i teologię. Agnieszka obecnie doktoryzuje się w zakresie filozofii, specjalizując się w Holistic Life Counselling. W przeszłości Agnieszka pracowała z dziećmi z problemami behawioralnymi, a także w warunkach klinicznych jako doradca ds. uzależnień.

My Image
My Image

Kim Jesteśmy?

Intuitive

Counseling, LLC

Intuitive Counselling LLC to holistyczna spa, która oferuje najbardziej uzdrawiające sesje w całej Nowej Anglii. Jesteśmy Twoim punktem kompleksowej obsługi, który specjalizuje się w najnowocześniejszych usługach i nowych technologiach uzdrawiania.


Oferujemy wszystko, od intuicyjnego czytania, przez doradztwo życiowe, przez sesje uzdrawiające, przez sesje DNA, sesje z kryształowym łóżkiem, fotografię aury i wiele innych…


Jeśli nie wiesz, od jakiej sesji zacząć, polecamy Sesję Intuicyjnego Czytania, gdzie Agnieszka ustali najlepszy protokół uzdrawiania dla Ciebie.

My Image
My Image
My Image
My Image

Uzdrawianie ciała, umysłu i duszy

Intuitive Counseling Holistic Spa jest bezpiecznym cudownym miejscem, gdzie możesz uaktywnić potencjał swojej duszy, abyś mógł manifestować swoje największe marzenia.

My Image


SPA JEST OTWARTA 

​​​​​​​

​​​​​​​Zarezerwuj Wizytę Tutaj

Od wróżby do uzdrawiania do sesji z kryształowym łóżkiem, fotografii aury i wiele innych…